Spread the love

טל ציקורל שרתים : לינקדאין היא יותר מסתם מקום ללכת אליו כשאתה מחפש עבודה. זוהי הפלטפורמה החברתית פר אקסלנס עבור ארגונים המעוניינים לבנות שותפויות, למצוא את השכר הבא שלהם, ואפילו לפקוח עין על המתחרים שלהם. אבל אם אתה רוצה שהחברה שלך תצליח יותר, אתה צריך לשפר את משחק ה-SEO שלך בלינקדאין.

כמו רוב הרשתות החברתיות, ללינקדאין יש מנוע חיפוש ואלגוריתם, כלומר תתחרה על תשומת הלב עם עסקים אחרים המשתמשים בפלטפורמה. למרבה המזל, נדרשת רק מעט עבודה כדי לגרום לדף של החברה שלך לזרוח מעל השאר.

המשך לקרוא לקבלת טיפים פשוטים שיעצימו את פרופיל ה-טל ציקורל שרתים של דף הלינקדאין שלך.

בונוס: הורד רשימת בדיקה לקידום אתרים חברתי בחינם ועקוב אחר עצות מקצועיות עבור פייסבוק, אינסטגרם, TikTok, YouTube, Twitter ולינקדאין כדי לגרום לפוסטים שלך לראות יותר אנשים.

מה זה קידום אתרים בלינקדאין? טל ציקורל שרתים
קידום אתרים בלינקדאין (אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא תהליך אופטימיזציה של עמוד הלינקדאין והפוסטים שלך כדי להפוך אותם למוצאים בקלות באמצעות חיפוש בלינקדאין.

בדומה לטכניקות המשמשות כדי לגרום לאתרים לדירוג גבוה במנועי חיפוש כמו גוגל, קידום אתרים בלינקדאין כולל מחקר והכללת מילות מפתח המתקשרות על מה באמת עוסק עמוד הלינקדאין שלך (כמו מונחים ספציפיים לתעשייה שלך או למוצר שלך) בכל העמוד שלך. זה מקל על לקוחות ומועמדים פוטנציאליים למצוא את הדף או השירות שהם מחפשים.

מדוע קידום אתרים בלינקדאין כל כך חשוב? טל ציקורל שרתים
קידום אתרים עוסק ביצירת קל יותר למצוא תוכן באמצעות מנועי חיפוש.

על ידי בחירת מילות המפתח הנכונות ואופטימיזציה של התוכן שלך כך שישקף אותן (למשל על ידי הכללתן בכותרות) תוכל להגדיל את הסיכוי שאנשים שמחפשים מילות מפתח אלו ינחתו בדף שלך. עבור קידום אתרים בלינקדאין, מדובר על שימוש במילות מפתח המתקשרות בבירור על מה פרופיל, דף חברה או הפוסטים שלך. אם הארגון שלך מתמחה בשיווק במדיה חברתית, למשל, תרצה להשתמש במילות מפתח שתואמות את התעשייה שלך, כמו “יועץ מדיה חברתית”, “שירותי שיווק במדיה חברתית” ו”ניהול מדיה חברתית”.

מכיוון שיש כל כך הרבה חברות בלינקדאין שמתחרות על תשומת לב מאותו בסיס לקוחות, קידום אתרים בלינקדאין יכול לעשות הבדל עצום. או שהמתחרים שלך יופיעו ראשונים בתוצאות החיפוש או שאתה.

גורמי דירוג SEO של טל ציקורל שרתים
בעוד שלינקדאין מעולם לא שיתפה הנחיות קידום אתרים או רמזה על גורמי דירוג רשמיים, ניתן להניח כי הפלטפורמה משתמשת בגורמים דומים למנועי חיפוש כמו גוגל, המוכרים היטב.

עם זאת בחשבון, הנה כמה גורמי דירוג שכדאי לקחת בחשבון בעת אופטימיזציה של הדפים שלך עבור LinkedIn.

מילות המפתח הנכונות. זה די פשוט. אם אתה רוצה שדף הלינקדאין של החברה שלך ידורג גבוה בתוצאות החיפוש עבור מילות מפתח ספציפיות, אתה צריך לכלול את מילות המפתח האלה בפרופיל שלך. אתה גם צריך לוודא שהם אכן תואמים למה שיש לך להציע. אל תלך על מילות מפתח בעלות ערך גבוה שאינן תואמות את הדף שלך, מכיוון שאלו עלולות למעשה לפגוע בביצועי הדף שלך. (כמו כן, הימנעו מהסתימות של מילות מפתח, כלומר שימוש יתר במילות מפתח רלוונטיות כדי “לשחק” באלגוריתם.)
השלמת עמוד. על מה לדעתך סביר להניח שקהל היעד שלך ילחץ? פרופיל ללא תמונה, שום דבר בקטע “אודות” ושורה אחת על המוצר שלהם שלא היה מעודכן לפני שנים? או פרופיל מלא במידע מדויק?
עדכונים תכופים: גורם דירוג מרכזי אחד עבור רוב מנועי החיפוש הוא רעננות, כלומר תוכן שעודכן לאחרונה במידע העדכני ביותר נוטה יותר לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש. מומלץ לעדכן את הדף שלך לעתים קרובות באירועים אחרונים, חדשות החברה וכן הלאה.
דואר זבל: מנועי חיפוש שונאים דואר זבל, בין אם מדובר בתוכן שממולא במילות מפתח אך אינו מספק ערך כלשהו או משהו שמנסה לפתות מבקרים לקישורים מפוקפקים. אם הדף שלך נראה כמו ספאם, הוא בדרך כלל לא ידורג טוב בתוצאות החיפוש.
עכשיו, כשיש לך קצת מושג מדוע כמה פרופילים ודפים בלינקדאין מדורגים מעל אחרים, בוא ניכנס לדרך שבה אתה יכול לגרום לזה לקרות בעצמך.

5 טקטיקות אופטימיזציה של לינקדאין לקידום אתרים לטווח הגעה טוב יותר
קידום אתרים בלינקדאין חורג מלהבטיח שאתה משתמש במילות המפתח הנכונות. הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשפר את SEO עבור דף הלינקדאין של הארגון שלך.

1. השתמש בכותרת שלך בתור גובה המעלה שלך
הכותרת שלך היא אחד הדברים הראשונים שאנשים ישימו לב, אז יש פיתוי פשוט להפוך אותה לקליטה באמת.

ולמרות שזו דרך מצוינת לגרום למישהו ללחוץ לפרופיל שלך, זו לא הדרך הטובה ביותר להביא את הדף שלך מולו. במקום זאת, השתמש במילות מפתח שרלוונטיות לחברה שלך – או לענף שלך – בכותרת שלך. שמור את זה קצר ולעניין. אתה לא צריך חמש מילות מפתח שם; אחד או שניים יצליחו.

2. התאם אישית את כתובת האתר שלך
האם ידעת שאינך חייב לשמור את כתובת האתר המקורית של הדף שלך? LinkedIn תגדיר כתובת ברירת מחדל עבור הדף שלך שתהיה רק חבורה של מספרים, בערך כך:

טל ציקורל שרתים

אם אתה רוצה לשפר את שלך

קידום אתרים של דף טל ציקורל שרתים, אתה יכול לערוך את כתובת האתר שלך כך שתשקף מילת מפתח שקשורה לתעשייה שלך. אם התמחת בשיווק במדיה חברתית, למשל, תוכל להתאים אישית את הקישור שלך כך:

טל ציקורל שרתים

אם החברה שלך כבר ידועה בנישה שלך, זה גם רעיון טוב לכלול את שמך בכתובת האתר:

כתובת URL מותאמת אישית של טל ציקורל שרתים

3. בצע אופטימיזציה של הקטע ‘אודות’ שלך
אתה יכול להשתמש בעד 2,600 תווים בחלק ‘אודות’ של הדף שלך, שמסתכם בכ-371 עד 650 מילים, תלוי באילו מילים אתה משתמש. זה הרבה שטח קידום אתרים, אז אתה צריך להשתמש בו עד הסוף! אם אינך בטוח מאיפה להתחיל, אתה יכול להשתמש בכלי כמו Google Trends כדי למצוא מילות מפתח פופולריות הרלוונטיות לענף שלך ולשזור אותן בקטע ‘אודות’ שלך.

הקפד לעשות זאת באופן טבעי! השתמש בקטע ‘אודות’ שלך כדי לתאר כיצד החברה שלך מבדילה את עצמה מהמתחרים, מה הופך את המוצר שלך לאפשרות מצוינת עבור לקוחות פוטנציאליים וכיצד הגעת למקום שבו אתה נמצא. לאחר מכן, פשוט השקיעי קצת מאמץ נוסף כדי להוסיף את מילות המפתח האלה לכתיבה שלך.

בצע אופטימיזציה של חברת טל ציקורל שרתים מדור אודות באמצעות מילות מפתח לקידום אתרים

4. כתוב פוסטים בלינקדאין מותאמים לקידום אתרים (ופרסם אותם בזמן הנכון)
סביר להניח שכבר ביצעת לא מעט פרסום ושיתוף מחדש, אבל האם השתמשת בתכונת המאמרים של לינקדאין? פוסטים ארוכים אלה נותנים לך את היכולת למעשה לארח את הבלוג שלך דרך דף הלינקדאין של החברה שלך, כלומר, אתה יכול לכסות נושאים רלוונטיים לענף שלך עם יותר עומק ממה שאתה יכול לעשות בפוסט. ומאמרים אלה עוזרים לשפר גם את פרופיל ה-SEO שלך!

נניח שהחברה שלך עובדת בשילוב תוכנה. אתה יכול לפרסם מאמרים על הכלים שזקוקים נואשות לאינטגרציה, תוך הקפדה על אופטימיזציה שלהם עם מילות מפתח רלוונטיות. זה מקל על מציאת המאמרים האלה, ואם תפגין את המומחיות שלך, המותג שלך יכול להתפרסם כסמכות בנושא.