Spread the love

טל ציקורל שרתים : מנועי חיפוש הם הבית של רוב החוויות המקוונות כיום. המלך מכולם – גוגל הכל יכול – משתמש באלגוריתמים המסתמכים על אלפי אותות דירוג. אז זה גורם לאנשי מקצוע להעלות השערות, וחרושות השמועות עסוקות בהצהרת מיתוסים של קידום אתרים שעלולים להרוג את הסיכוי של האתר שלך לדרג.

בטח שמעת וריאציה כלשהי של: “SEO לא משנה יותר”, או ש”מילוי מילות מפתח יוביל אותך לראש ה-SERPs.” עם זאת, כסוכנות שיווק דיגיטלית עטורת פרסים עם עשרות שנות ניסיון המדרגת את הלקוחות שלנו בעמוד הראשון, אנו יכולים לומר לך שזה מגוחך.  טל ציקורל שרתים

SEO חי ובועט, אבל אני רוצה להתייחס למיתוסי SEO הנפוצים ביותר שהצוות שלנו שמע מלקוחות פוטנציאליים ולקוחות. אם אתה רוצה לראות הצלחה של SEO בשנת 2023, אתה צריך לפרוץ את אלה ולהעמיד את מיטב כף הרגל שלך קדימה.

הסר את מיתוסי ה-טל ציקורל שרתים האלה בשנת 2023
תקציבים גדולים יותר יקבלו דירוג גבוה יותר
קישורים נכנסים נוספים מספיקים לבדם
רכישת אתר חדש תפגע ב-SEO שלך
עיצוב האתר לא משפיע על SEO שלך
שיעור נטישה גבוה הוא רע
הסברה לקור בתפזורת פועלת
ציוני CWV נכשלים הם הסוף של SEO
הנה הראשון:

מיתוס SEO מס’ 1: אי אפשר לנצח מתחרים עם תקציבים גדולים יותר ממך…
פרננדו אבלו, ראש מודיעין מכירות ב-On The Map Marketing, מקבל לעתים קרובות את השאילתה הזו מלקוחות פוטנציאליים. “אם המתחרה שלי מכניס עשרות אלפי דולרים לקידום אתרים, איך הסוכנות שלך יכולה לעזור לי להתחרות עליו בפחות ממחצית התקציב שלו?”

בשורות דומות, ג’ון מולר, עו”ד חיפוש בגוגל, הצהיר כי חברות קטנות עשויות להתקשות להתחרות בחברות גדולות יותר – במיוחד בשווקים תחרותיים:

“מנקודת המבט שלנו, זה בהחלט לא המקרה שאנחנו מנסים להתמקד באתרים גדולים או משהו כזה. אבל מנקודת מבט מעשית בלבד, ברור שאם אתה חברה קטנה ואתה מנסה להתחרות בחברות גדולות יותר, אז זה תמיד יהיה קשה”.

עם זאת, הוא ממשיך ואומר שחברות קטנות יותר יכולות לנצח על ידי התמקדות בחוזקות שלהן ובחולשות של מתחרותיהן. הנה סרטון שעות המשרד שלו שבו הוא מדבר על ההיבטים האלה:

מלבד האמונה הישירה במילים מפיו של הסוס, מחקר של מותגים עצמאיים על גורמי הדירוג של גוגל מעולם לא מצא את תקציב ה-SEO כמו ביניהם.

ההיבט המכריע ביותר בכל אסטרטגיית SEO חכמה הוא ניצול יעיל של תקציב השיווק – לא רק השקעת כסף נוסף. כפי שאתה יכול לדמיין, זה מתחיל בניתוח אתר אינטרנט. צוות השיווק על המפה מתגאה ביצירת אסטרטגיית קידום אתרים מותאמת אישית לכל הלקוחות (תוכלו לתפוס את ביקורת ה-SEO בחינם כאן ולקבל המלצות לאתר שלכם).

כשאתה עובד איתנו, אנו מציעים המלצות מגובות נתונים עבור התקציב שלך – בין אם זה פרסום תוכן חדש, קבלת קישורים נוספים או אופטימיזציה טכנית של האתר שלך.

להלן אחת מהתקלות שעשינו עבור לקוח פוטנציאלי. אלה מבוססים אך ורק על המקום שבו האתר שלך עומד כעת מול המתחרים.

תמונה 1 של מיתוסי טל ציקורל שרתים
עכשיו, אם אתה רוצה להאיץ את התוצאות שלך מ-SEO, אז הכנסת תקציב גבוה יותר למסע הפרסום שלך היא הדרך ללכת. עם זאת, במקום הוצאות בזבזניות – מדובר בהשקעה אסטרטגית של משאבים במה שחסר לאתר שלך היום.

מיתוס SEO מס’ 2: יותר קישורים נכנסים שווה ערך לדירוג גבוה יותר בגוגל
טיילור מרצ’יסון, מנהל ה-SEO ב-On The Map Marketing, שמע הרבה דברים מוזרים על קידום אתרים בקריירת ה-SEO ארוכת השנים שלו. “יותר קישורים יובילו לדירוג גבוה יותר” הוא בין המיתוסים המובילים של SEO ששמע שוב ושוב.

בטח, גוגל עדיין משתמשת ב-PageRank, אלגוריתם הדירוג הבסיסי שלה תלוי בקישורים. באופן כללי, דף סמכותי יותר (עם יותר קישורים) מדורג טוב יותר ב-SERPs. ואכן, מחקר Backlinko מוגבל של 11.8 מיליון תוצאות חיפוש מצא כי התוצאה מספר 1 נוטה להיות בעלת פי 3.8 יותר קישורים נכנסים מאשר תוצאות המדורגות בין 2 ל-10.

עם זאת, קישורים נכנסים אינם תרופת פלא לכל בעיות SEO שלך. לדוגמה, עיין במאמר שלנו המתמקד במילת המפתח: קידום אתרים מקומי עבור משרדי עורכי דין. הוא מדורג במקום השביעי (בזמן כתיבת פוסט זה), אך פרופיל הקישורים שלו הוא החלש ביותר בטופ 10 לפי Ahrefs. ואכן, אנו עולים בדירוג של דפים עם הרבה יותר דומיינים וקישורים מפנים:

תמונה 2 של מיתוסים של טל ציקורל שרתים
אז כפי שמגדירה זאת מנהלת ה-SEO הטכנית שלנו, אנטה לזדינה, “בניית קישורים היא לא אסטרטגיית ה-SEO היחידה הקיימת”. היא ממשיכה ומדגישה את החשיבות של הפיכת מסעות הפרסום שלך לקידום אתרים ל”רב-גוני”. לדוגמה, עבור הקישורים הנכנסים שלך – הסוג, האיכות, טקסט העוגן והרלוונטיות שלהם חשובים גם הם.

זו הסיבה ששירותי בניית הקישורים שלנו תמיד מתחילים בניתוח פערי קישורים כמו זה להלן:

תמונה 3 של מיתוסים של טל ציקורל שרתים
התוכן שלך, היענות האתר, חווית הדף והרבה גורמים אחרים חשובים גם לדירוג האתר.

מיתוס קידום אתרים מס’ 3: רכישת אתר חדש תפגע בקמפיין האופטימיזציה למנועי החיפוש שלך
שרה מקמהן, ראש תחום השיווק היוצא שלנו, מציגה לעתים קרובות את שירותי השיווק והעיצוב שלנו ללקוחות פוטנציאליים. בין החששות הנפוצים ביותר יש לה ח

מאנשים עם אתרים מיושנים, “אתר חדש יפגע ב-טל ציקורל שרתים שלי” הוא די נפוץ.

שרה מאמינה שכל שינוי באתר חייב לציית לשיטות העבודה המומלצות לקידום אתרים – וזה מספיק כדי להבטיח שהביצועים האורגניים של האתר שלך לא יושפעו. “אם התוכן שלך מדורג עבור מילות מפתח, שמור אותו כפי שהוא. אותו דבר לגבי מבנה כתובת האתר שלך, הפניות מחדש וקישורים נכנסים”, היא מאשרת.

ואכן עבור אחד מלקוחותינו, Stroleny Law, נאלצנו לבצע העברת אתרים מאסיבית תוך פיצול משרד עורכי הדין שלו. במחקר המקרה שלנו לקידום אתרים של משרד עורכי הדין שלנו, אנו דנים כיצד התעבורה החודשית שלהם גדלה ב-3777% עם עלייה של 4175% בהפניות.

תמונה 4 של מיתוסים של SEO
אכן עבור אתר האינטרנט של המותג שלנו, העברנו את הדומיין שלנו מ-טל ציקורל שרתים ל-OnTheMap.com בדצמבר 2021. תראו איך התנועה שלנו ירדה מתחת ל-5,000 מבקרים בחודש באוגוסט 2021:

צילום מסך 2022 02 22 בשעה 5. 08. 22:00
להלן הביצועים של האתר החדש שלנו, טל ציקורל שרתים (נכון לפברואר 2022). עבדנו על רענון התוכן שלו, קישורים פנימיים, תיקוני פיתוח וכדומה. ובכל זאת אנחנו מטפסים אחורה בסולם החיפוש האורגני:

תמונה 6 של מיתוסים של SEO
מיתוס קידום אתרים מס’ 4: עיצוב אתרים אינו משפיע על קידום אתרים
מיתוס אתר קשור שג’ונתן אוקומו, ראש צוות המכירות שלנו, שמע הרבה הוא שעיצוב האתר שלך לא משפיע על SEO שלך. מראה האתר שלך והאופן שבו תכונותיו מקודדות סוללים את הדרך לאופן שבו משתמשים מקיימים איתו אינטראקציה.