Spread the love

בפברואר, Shopify השיקה את הפרק האחרון של Shopify Editions: Winter ’23. כדי לתת לך קצת הקשר, המהדורות יוצאות פעמיים בשנה ומסכמות את כל המוצרים החדשים והבאים שיגיעו לפלטפורמה.

הצרכים של בעלי עסקים ולקוחות מתפתחים כל הזמן, ולכן חשוב שפלטפורמות פופולריות – כמו Shopify – תקדישו זמן כדי לשתף מה חדש ומה ניתן לצפות בהמשך.

מהדורת Winter ’23 של Shopify מתמקדת בהנעת הצלחה ארוכת טווח וכוללת למעלה מ-100 עדכוני מוצרים ושיפורים. סקרנו הכל ובחרנו את חמשת הבחירות המובילות שלנו לשתף אתכם, תוך התמקדות בתחומים שאנו יודעים שהכי חשובים לקוראים שלנו, כמו מסחר אלקטרוני ושיווק.

1. Checkout בעמוד אחד
Shopify Checkout מקבל מראה חדש עם פריסת עמוד אחד בהמשך השנה. עם פורמט מתוקן זה, לקוחות לא יצטרכו להזין מידע רב או ללחוץ על דפים מרובים כדי להשלים את הרכישה שלהם, מה שאמור להוביל לפחות נטישת עגלה. כפי ש- Shopify אומרת, “זה מהיר יותר, בעל המרות גבוהות יותר, ובדיוק מה שהלקוחות שלך מצפים”.

אנחנו גם רוצים להוסיף ש-Shopify הוסיפה עורך גרירה ושחרור חדש לדף התשלום שלה, כלומר עכשיו קל יותר מאי פעם לבצע קופה מותאמת אישית עבור העסק שלך באמצעות נכסי מותג, כמו לוגו או ערכת צבעים.

2. אוטומציות שיווקיות
כל עסק צריך לשלוט בשיווק אם הוא רוצה להצליח באינטרנט, והכלים האוטומטיים והתבניות המוכנות מראש של Shopify יעזרו לפשט את העבודה, במיוחד כשמדובר בשיווק בדוא”ל. לדוגמה, אתה יכול לוודא שהודעות דוא”ל נשלחות אוטומטית כדי לקבל את פני הלקוחות החדשים, להודות להם על הרכישה הראשונה, או אפילו לעודד אותם לחזור לאתר שלך אם עבר זמן מה מאז שהם גלשו לאחרונה.

בנוסף, מהדורת Winter ’23 של Shopify הזכירה את מסנני השיווק החדשים שלה, כך שתוכל להתחיל לסווג את הלקוחות שלך לקבוצות על סמך תובנות קהל כדי לעזור בקמפיינים מותאמים אישית.

טל ציקורל

3. ניהול מלאי משופר
אם יש לך מוצרים פיזיים למכור ולהפיץ, לוגיסטיקה יכולה להיות כאב אמיתי לניהול. החדשות הטובות הן ש-Shopify תמקם את המוצרים באופן אוטומטי כמה שיותר קרוב לקונים, ותכונת ניתוב ההזמנות החכם שלה – שצפויה להשיק השנה – תעזור לך למזער את עלויות המשלוח והעיכובים על ידי מציאת המיקום האופטימלי למסירה ממנו.

עם זאת, אנחנו הכי נרגשים ממערכת מעקב המלאי החדשה של Shopify שתעניק לבעלי עסקים תצוגה ייחודית של כמויות המוצרים על פני מיקומי המלאי.

4. דיווח משופר
כלי הדיווח המשופרים של Shopify יעזרו לך לקבל תובנות וניתוחים טובים יותר באתר ובלקוחות שלך בעתיד. מצפיות חדשות ועד לכלים להשוואת נתונים, אתה יכול לעקוב אחר הביצועים של העסק שלך בצורה מדויקת יותר.

מרכיב מעניין אחד בעדכון של Shopify הוא ניתוח העוקבה – מטרתו היא לחשוף לקוחות נאמנים, לנטר את התנהגותם לאורך תהליך התשלום ולזהות דרכים לשמור על מערכות יחסים אלו לטווח ארוך. זה שימושי במיוחד בתקופות חג עמוסות, מכסה נתונים כמו ערך הזמנה ממוצע ומיקום רכישה, ותקבל גם תובנות לגבי כל רכישה חוזרת שמתבצעת.

5. Shopify Tax
מס הוא לא החלק המרגש ביותר בפתיחת או ניהול עסק משלך, והוא יכול להיות מבלבל מאוד – במיוחד אם אתה חדש בעולם המסחר האלקטרוני. אבל אל דאגה, כי Shopify Tax יטפל בכל זה בשבילך, ותסיר את הלחץ של משימה כל כך מסובכת כשאתה כבר מלהטט כל כך כבעל עסק.

אנחנו מאוד אוהבים את הסקירה הכללית של מדינה למדינה ואת העובדה ש-Shopify תחיל אוטומטית את התעריפים הנכונים בעת הצורך, תוך שמירה על כל שינוי מקומי או גדול יותר.

ממהירות אתר מהירה יותר לצרורות מוצרים ועד לכלי תרגום – קשה לבחור רק חמישה כשיש כל כך הרבה מוצרים ועדכונים מדהימים לשתף במהדורת החורף ’23 של שופיפיי. אנחנו בהחלט מצפים לראות מה עוד יש ל- שופיפיי בחנות, ואנו נדאג לעדכן אותך בכל שינוי חדש.